Uluslararası İslam Üniversitesi (İslamabad) ile Marmara Üniversitesi Arasında Akademik İşbirliği ve Mevlana Değişim Anlaşması

İslami İlimler alanında Uluslararası üne sahip İslamabad Uluslararası İslam Üniversitesi (Pakistan) (International Islamic University Islamabad) ve Marmara Üniversitesi arasında öğrenci ve öğretim üyesi mübadelesini içeren  Mevlana Değişim Programı protokolü ve ortak bilimsel  faaliyetler yürütme konusunda Akademik İşbirliği Anlaşması imzalandı. Marmara Üniversitesi Rektörü Prof. DR. M. Zafer Gül ve İslamabad Uluslararası İslam Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Ahmad Yousif A. Al-Draiweesh tarafından imzalanan anlaşmaların mübadelesi  İslamabad’da Marmara İlahiyat Fakültesi öğretim üyesi ve Rektör Temsilcisi Prof.Dr. Abdulhamit Birışık ile İslamabad Uluslararası İslam Üniversitesi İdare Amiri  Gulzar Ahmed Khwaja’nin katıldığı törenle gerçekleştirildi. 

Anlaşma Metni için tıklayınız.Bu sayfa İlahiyat Fakültesi tarafından en son 08.04.2014 16:32:25 tarihinde güncellenmiştir.

HIZLI ERİŞİM