İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

Arapça Vize-2 Sınav Duyurusu

Değerli öğrencimiz, Vize-2 sınavı (Ara Sınav-2) için sınav yerleri ekteki PDF dosyasında belirtilmiştir:
 
Salı (15 Ocak 2019)
Birinci ve İkinci Öğretim Sınıfları için  Dinleme ve Yazılı Anlatım sınavları, Saat 17:00 (Önce Dinleme, hemen ardından Yazılı anlatım sınavı olacaktır).
 
Çarşamba (16 Ocak 2019)
Birinci ve İkinci Öğretim Sınıfları için Gramer sınavı, Saat 17:00.
 
Perşembe (17 Ocak 2019)
Birinci ve İkinci Öğretim Sınıfları için Metin sınavı, Saat 17:00.    
 
 
Bütün sınavlara, ekteki listede belirlenen sınıfta girmeniz gerekmektedir. Ayrıca sınava girerken aşağıdaki hatırlatmaları lütfen dikkate alınız:
 
1. Optik kağıdına isimlerinizi tam olarak kodlayınız, isimlerinizi asla kısaltmayınız. Öğrenci numaralarınızı ise, sağ iki sütun boş kalacak şekilde, sola dayalı ve doğru bir şekilde kodlayınız. (00 şeklinde değil; 140118... şeklinde kodlamaya başlayınız.) 
 
2. Sınav esnasında yanınızda getirdiğiniz cep telefonu, çanta, kitap ya da elektronik herhangi bir eşyayı, sınava girdiğiniz solonun ön kısmına bırakınız. Sınav esnasında yanında cep telefonu, kitap v.s. olduğu görülen öğrenciye kopya muâmelesi yapılacaktır.
 
3. Sınav yerlerinde MC kodu ile başlayan salonlar Mehmet Cengiz Binası'nı; FK kodu ile başlayan salonlar Hafız Fahri Kiğılı Binası'nı göstermektedir.
 
4. Sınavlara, İstanbul trafiğini de göz önüne alarak, zamanından önce geliniz. Sınava 30 dakika geciken öğrenci salona alınmayacaktır, ilave süre verilmeyecektir.
 

Bu sayfa İlahiyat Fakültesi tarafından en son 11.01.2019 08:59:56 tarihinde güncellenmiştir.