İlahiyat Fakültesi

İlahiyat Fakültesi

2017-2018 Güz yarıyıl sonu sınav takvimi

a) Ders ismine göre sınav takvimi

b) Hoca ismine göre sınav takvimi

c) Gözetmen sınav programı | Yedek gözetmenlik programı

d) Gözetmen kodları

e) Sınav esasları

DİKKAT: Burada ilan edilen sınav programında KTP2, BYS'dekinde KMKS2 şeklinde yazılı olan sınav salonu ESKİ KÜTÜPHANE binası 2. Katını göstermektedir. 

SINAV SAATİ DEĞİŞİKLİĞİ:

ILH403 Din Eğitimi (Emine Keskiner, Ramazan Gürel) dersinin sınav tarihi 5 Ocak 2018 Cuma, saat 15:30 olarak değiştirilmiştir. Sınav salonlarında değişiklik yoktur.

 

ÖĞRENCİLERİN DİKKATİNE!

1) 2017-2018 öğretim yılı Güz Dönemi yarıyıl sonu sınavları 28.12.2017 Perşembe gününden itibaren ilan edilen programa göre yapılacaktır.

2) Öğrenciler sınav programında belirtilen gün, saat ve yerde sınava gireceklerdir.

3) Sınavlarda kimlik kontrolü yapılacağından, öğrencilerin sınav sırasında herhangi bir ikaza gerek kalmadan kimlik belgelerini sıraların üzerinde hazır bulundurmaları gerekmektedir.

4) Sınavlarda öğrenciler ad, soyadı, numara ve imzalarını mutlaka tükenmez veya mürekkepli kalemle yazacaklardır.

5) Sınavın başlamasından itibaren ilk 15 dakika içinde sınav salonu terk edilmez.

6) Öğrenciler, sınav esnasında görevlilerin sınav düzeniyle ilgili her türlü uyarı ve tasarruflarına uymakla yükümlüdür.

7) Yükseköğretim kurumları öğrenci disiplin yönetmeliği uyarınca, “sınavlarda kopya çekmek veya çektirmek” (Madde 7-e) ve “sınavlarda tehditle kopya çekmek, kopya çeken öğrencilerin sınav salonundan çıkarılmasına engel olmak, kendi yerine başkasını sınava sokmak veya başkasının yerine sınava girmek” (Madde 8-d) fakülteden bir yarıyıldan iki yarıyıla kadar uzaklaştırma cezasını gerektirir. Öğrencilerin böyle bir durumla karşılaşmamaları için kopya malzemesi sayılabilecek her türlü aracı (kitap, defter, ders notu, cep telefonu, ses kayıt cihazı, fotoğraf makinası, kamera vb. ses ve görüntü kayıt cihazı) sınav salonunda yanlarında bulundurmamaları gerekmektedir.

8) Öğrenciler, 19 Ocak 2018 Cuma akşamına kadar, Dekanlığa dilekçe vererek sınav sonuçlarına itiraz edebilirler. Daha sonra yapılan itirazlar dikkate alınmayacaktır.

9) Yarıyıl sonu sınavlarına giremeyen öğrenciler bütünleme sınavlarına girebilirler.

Öğrencilerimize duyurur, sınavlarda başarılar dileriz.

DEKANLIK

Bu sayfa İlahiyat Fakültesi tarafından en son 29.12.2017 14:24:11 tarihinde güncellenmiştir.